Bērnudārza izlaiduma fotografēšana

Kā notiek bērnudārza izlaiduma fotografēšana

Fotografēšana notiek radošā reportāžas stilā, veidojot dokumentālu foto stāstu ar īstām emocijām un meistarīgi notvertiem mirkļiem. Papildus reportāžas kadriem tiek uzņemti visu bērnu portreti un grupu foto.

Bērnudārza izlaiduma fotografēšana parasti sastāv no - bērnu gatavošanās uznācienam, priekšnesums, diploma pasniegšana un foto ar vecākiem, kopbilde, grupu fotogrāfijas un individuālie portreti pie bērnudārza pēc lūguma, svētku mielasts un ballīte.

Visām atlasītām fotogrāfijām (50 - 100 fotogrāfijas / stundā) tiek veikta datorapstrāde vienotā fotogrāfa stilā. Fotogrāfijas tiek sagatavotas 2 nedēļu laikā. Pasūtītājs saņem saiti uz serveri ar JPG fotogrāfijām lielā izšķirtspējā.

Izlaiduma fotografēšanas cena

Izlaiduma fotografēšanas cena atkarīga no datuma, vietas, bērnu skaita un fotografēšanas ilguma. Orientējošā cena 10Eur no bērna.

Datums tiek rezervēts pēc pieteikuma saņemšanas (nosūtu atsevišķi).

Uzņemtās fotogrāfijas fotogrāfs var izmantot sava portfolio papildināšanā (iespējama privātuma garantija).

Papildus piedāvājums - dzīve bērnudārzā

Izlaidums ir skaists nobeigums, taču īstā dzīve bērnudārzā ir atmiņas no parastas dienas.

Parasta diena bērnudārzā ir notikumiem pilna - dažādas nodarbības, pastaigas ārā, mazgāšanas rituāls, pusdienas, diendusa, savstarpējās attiecības, draugu būšana utt. Tāpēc piedāvāju bērnudārza ikdienas dokumentēšanu (fotografēšana radošā reportāžas veidā) saglabājot īstās bērnudārza atmiņas.

Fotografēšana notiek 2 reizes iegriežoties bērnudārzā uz 3 stundām. Cena pēc vienošanās.