Ģimenes fotosesija Botaniskā dārzā

gimenes fotosesija Botaniska dārzā

Izbaudot atvaļinājumu, ģimene, kura dzīvo Dienvidkorejā, bet ik pa laikam atbrauc pie radiem uz Latviju, uzrunāja mani, jo vēlējās dzīvas un emocijām piepildītas ģimenes un it īpaši bērnu fotogrāfijas. Tika nolemts aizbraukt uz kādu foršu vietu Rīgā, kur var izdauzīties, redzēt ko jaunu un pie reizes saglabāt ģimenes atmiņas dzīvās fotogrāfijās.

Stāsts par ģimenes piedzīvojumu Rīgas Botāniskajā dārzā, par māsu un brāli, kas ir tik hiperaktīvi, ka man jāslēdz sporta režīms savā fotoaparātā. Tas bija tā, it kā es pieslēgtos pie "quick charger" lādētāja, jo emociju lādiņš bija milzīgs. Nekādas pozēšanas un izlikšanās, viss pa īstam, ko var redzēt un just katrā fotogrāfijā. Apbrīnojams dzīvesprieks un bērnu enerģiskums.


LU Botāniskais dārzs vārtidzīve kājām gaisābērnu portretiskrējiens pa dārzukopīgas spēles ģimeneibērnu rotaļasspēles uzvarētājsbērnības atmiņasmāsa brālis sacenšasdont touch kaktussmazi kaktusibērnu vecāku attiecības apskāviensCrocs zēnu apavizelta zivtiņaszēnu bļēņas peļķeziņkārība bērniempaslēpestropu mājaizzini pasauli dabu Botāniskais dārzslabākais pozitīvs ģimenes fotoģimenes fotosesijadžungļi Rīgas centrāko darīt ar bērniem brīvdienāsģimenes pikniks dārzāsaskarsme ar bērniembērnu psiholoģijaveselīgi saldumi bērniem zēna skatienskomunikācija vecākiem ar bērniemBotāniskā dārza zaķis bērnibērnības atmiņas prieks lidojumslabākie vecāki tēvs dēls meita māte