EKSKLUZĪVA KĀZU FOTO GRĀMATA


Piedāvāju izveidot individuālu foto grāmatas maketu un izgatavot Premium foto grāmatu no augstas kvalitātes materiāliem - roku darbs, ilgmūžīgs fotopapīrs Fujicolor Crystal Archive Professional.

Īsta kāzu fotogrāmata - labākais, kas var notikt ar jūsu fotogrāfijām.
īstas kāzu foto grāmatas cena

PREMIUM FOTOGRĀMATAS CENA

Kāzu fotogrāmatas cena atkarīga no izmēra, vāku veida un atvērumu skaita. Efektīvākais un populārākais izmērs ir 30x30cm, fotogrāmatas bāzes versijas cena ar 20 atvērumiem no 280Eur. Tikšanās laikā es parādu iespējamos materiālus un izmēru variantus.


īsta ādas kāzu fotogrāmata
īpaša kāzu fotogrāmata

FOTOGRĀMATAS MAKETS


Kad zināms izmērs un ir skaidrs aptuvenais budžets, tiek strādāts pie kāzu fotogrāmatas maketa izveidošanas, izdomāts lapu dizains, fotogrāfiju novietojums un teksta vietas, kopējais atvērumu skaits.

Maketu veidojot, tiek ņemti vērā vairāki faktori, fotogrāfiju saderība, kadrējums, kvalitāte utt., tāpēc fotogrāfijas grāmatai izvēlas maketētājs, protams klients var norādīt mīļākās fotogrāfijas, kuras noteikti gribētu iekļaut grāmatā.


laba kāzu fotogrāmatas makets

FOTOGRĀMATAS UZGLABĀŠANA


Premium foto grāmatas ražošanā tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kas garantē grāmatas ilgmūžību, tomēr ļoti būtiski to pareizi uzglabāt. Minēšu būtiskākās uzglabāšanas nosacījumus - turēt horizontālā stāvoklī, neatstāt saulē vai sildelementu tuvumā, nepieļaut straujas temperatūras vai mitruma izmaiņas, grāmatas tīrīšanai neizmantot ķīmiskus līdzekļus. Fotogrāmatas uzglabāšanai piedāvāju pielāgotu koka kasti.


īsta fotopapīra kāzu fotogrāmata ar glabāšanas kasti