KĀZU DIENA - IETEIKUMI PĀRIEM

labs kāzu fotogrāfs Rīgā
Kāpēc vajadzīgs labs kāzu fotogrāfs?

Kāzu fotogrāfijas ir vienīgais, kas paliek pēc tik (diezgan) svarīgiem ģimenes svētkiem un es vēlos saglabāt šos neatkārtojamos mirkļus, it īpaši tos, kas spēj vairāk izstāstīt, lai pēc 25 gadiem būtu pašiem prieks skatīties.

KĀZU DIENAS SĀKUMS

Ja ir iespēja, iesaku gatavoties savās vai vecāku mājās, tā būs daudz personiskāka un atmiņām bagātāka vide par jebkuru skaistu viesnīcas interjeru.


kāzu frizūras idejaskāzu kleitalabs kāzu fotogrāfs

Ja viss rit pēc plāna un steigai nav pamata, rīta svaigums ir ideāls brīdis portretam.

красивый портрет невесты

JAUNĀ PĀRA SATIKŠANĀS

"Izpirkšanas" tradīcijai sen vairs nav pamata, it īpaši, ja pāris kādu laiku dzīvo kopā. Daudz biežāk pāri izvēlas iemūžināt satikšanās mirkli, kad pirmo reizi šajā dienā viens otru ierauga kāzu tērpos. To var rīkot jebkurā vietā, piemēram, pārim īpašā vietā.


kāzu rīta tikšanās firstlook
tēvs pavada līgavu pie līgavaiņaкрасивая свадьба

KĀZU FOTOSESIJA

Ja, kāzu fotosesiju var sarīkot arī pirms ceremonijas. Un tā kā kāzas visbiežāk ir "Svinības tuvāko cilvēku lokā", fotosesija nedrīkst būt problēma uzaicinātiem viesiem. Protams nelielu jaunā pāra sesiju var sarīkot pēc ceremonijas.


vintage kāzu kleitakāzu fotosesijas idejasaktieris Mārtiņš Brūveris precas

Es fotografēju tā, lai Jums ir forši un, lai kāzu fotosesija ir nesamākslota un dabīga. Viss notiek ar vieglu humoru, pazitīvo energiju un iekšējo mīlestību. Es tikai uzdrošinu Jūs būt patiesiem.
līgavas kleitakāzu fotosesija ja līst lietuskazu fotografs atsauksmes rekomendacijas sudzibaskāzu fotosesija vecrīgā kafejnīcā Parunāsim

KĀZU CEREMONIJA

Kāzu dienas scenāriji mēdz būt ļoti dažādi, kāzu ceremonija, kur vien vēlaties. Mūsdienās vairs nav nekādu ierobežojumu. Ja gribat ceremoniju ārpus oficiālām iestādēm, mans ieteikums būtu to organizēt blakus svinību vietai. Un otrs ieteikums - rīkojiet ceremoniju pēc iespējas vēlāk, īsi pirms kāzu svinībām (lielākais "besis" kāzu viesiem - vairākas stundas gaidīt, kamēr jaunais pāris fočējas).


baltezera baznīcakāzu ceremonija pie ūdens, debesu bļodakāzu ceremonija jūras krastā


Pēc ceremonijas īstais laiks veltīt brīdi uzaicinātiem kāzu viesiem. Noteikti jāatvēl pietiekams laiks gan apsveikumiem, gan kopīgu fotogrāfiju izveidošanai.

kāzu viesi grupu fotosvarīgi grupas foto

KĀZU KŪKA

Kāzu kūku agrāk pasniedza tikai pēc mičošanas, taču mūsdienās arvien biežāk to pasniedz pirms kāzu dejas vai arī uzreiz pēc ceremonijas. Un tas manuprāt ir ļoti forši, daudz lielāks baudījums!


kāzu torte свадебный торт

KĀZU VAKARA VADĪTĀJS

Kāzu vakara daļu vislabāk uzticēt pieredzējušam vakara vadītājam, lai ir jautra ballīte un labs humors. Nevajadzētu vakara vadīšanu uzvelt uz vedēju vai draugu pleciem, it īpaši, ja Jums ir daudz kāzu viesu.

Iesaku labi izballēties un mazāk sēdēt pie galdiem!

Renārs Zeltiņš kāzu vadītājsmirklis kāzu svinības šampānietiskāzu bankets dejas svinēšanakāzu deja