IETEIKUMI PĀRIEM NO DOKUMENTĀLA KĀZU FOTOGRĀFA

labs kāzu fotogrāfs Rīgā
Kāpēc vajadzīgas kāzu fotogrāfijas?

Iedomājies! Jūs nosvinat kāzas, dzīve iet uz priekšu, dzimst bērni, parādās sirmi mati, 10 gadu kāzu jubilejā Jūs sapulcējaties tuvāko cilvēku lokā, atverat labu vīnu, paņemat no plaukta noputējušo kāzu fotogrāmatu vai vienkārši ieslēdzat fotogaleriju uz tv ekrāna un uz mirkli atgriežaties pagātnē. Bērni ar mirdzošām acīm vēro bildes un gaida, lai Jūs kaut ko pastāstāt un Jūsu atmiņas iegrimst arvien dziļāk katras fotogrāfijas notiekošajā.

Jo vairāk fotogrāfija stāsta, jo labāk. Tās palīdz atcerēties.

Aizdomāties par mirkļiem, ko paguva noķert fotogrāfs, atcerēties cik jauni un dulli jūs bijāt, kas tolaik bija modē, kā pagāja Jūsu kāzu rīts, un kas zin, varbūt atmiņā palika domas, kas virmoja kāzu ceremonijas laikā. Atcerēties uzaicinātos viesus, smieklīgos kuriozus, kura draudzene noķēra pušķi un ko deva ēst galu galā. Kāzu kūka, svinības, dejas, viesi, tas viss paliks fotogrāfijās un bagātinās atmiņas par to dienu.

Esmu reportāžas stila piekritējs, tāpēc kāzas redzu kā neatkārtojamu mirkļu sēriju, kā fotostāstu par piedzīvoto, lai pēc 10 gadiem Jums būtu ko atcerēties un pastāstīt.

1. Kāzu rīts.

Ja ir iespēja, iesaku gatavoties savās vai vecāku mājās, tā būs daudz personiskāka un atmiņām bagātāka vide par jebkuru skaistu viesnīcas interjeru.


kāzu frizūras idejaskāzu kleitalabs kāzu fotogrāfs

Ja viss rit pēc plāna un steigai nav pamata, rīta svaigums ir ideāls brīdis portretam.

красивый портрет невесты

2. Jaunā pāra satikšanās.

"Izpirkšanas" tradīcijai sen vairs nav pamata, it īpaši, ja pāris kādu laiku dzīvo kopā. Daudz biežāk pāri izvēlas iemūžināt satikšanās mirkli, kad pirmo reizi šajā dienā viens otru ierauga kāzu tērpos. To var rīkot jebkurā vietā, piemēram, pārim īpašā vietā.


kāzu rīta tikšanās firstlook
tēvs pavada līgavu pie līgavaiņaкрасивая свадьба

3. Kāzu ceremonija.

Kāzu dienas scenāriji mēdz būt ļoti dažādi, kāzu ceremonija, kur vien vēlaties. Mūsdienās vairs nav nekādu ierobežojumu. Ja gribat ceremoniju ārpus oficiālām iestādēm, mans ieteikums būtu to organizēt blakus svinību vietai.


baltezera baznīcakāzu ceremonija pie ūdens, debesu bļodakāzu ceremonija jūras krastā


Pēc ceremonijas īstais laiks veltīt brīdi uzaicinātiem kāzu viesiem. Noteikti jāatvēl pietiekams laiks gan apsveikumiem, gan kopīgu fotogrāfiju izveidošanai.

kāzu viesi grupu fotosvarīgi grupas foto

4. Kāzu fotosesija

Tā kā kāzas visbiežāk ir svinības tuvāko cilvēku lokā, fotosesija nedrīkst būt kaitinoši ilga uzaicinātiem viesiem, tāpēc kāzu dienā iesaku atvēlēt līdz 1st laiku jaunā pāra portretu fotosesiju.


vintage kāzu kleitakāzu fotosesijas idejasaktieris Mārtiņš Brūveris precas

Tāpēc es fotografēju tā, lai kāzu fotosesija ir nesamākslota, viegla un dabīga.
līgavas kleitakāzu fotosesija ja līst lietuskāzu fotosesija vecrīgā kafejnīcā Parunāsim

5. Kāzu kūka.

Kāzu kūku agrāk pasniedza tikai pēc mičošanas, taču mūsdienās arvien biežāk to pasniedz pirms kāzu dejas vai arī uzreiz pēc ceremonijas. Un tas manuprāt ir ļoti forši, daudz lielāks baudījums!


kāzu torte свадебный торт

6. Kāzu vakara vadītājs.

Kāzu vakara daļu vislabāk uzticēt pieredzējušam vakara vadītājam, lai ir jautra ballīte un labs humors. Nevajadzētu vakara vadīšanu uzvelt uz vedēju vai draugu pleciem, it īpaši, ja Jums ir daudz kāzu viesu.

Iesaku labi izballēties un mazāk sēdēt pie galdiem!

Renārs Zeltiņš kāzu vadītājsmirklis kāzu svinības šampānietiskāzu bankets dejas svinēšanakāzu deja

Kāzu fotografēšanas piedāvājums un cenas