KĀZU DIENA

labs kāzu fotogrāfs Rīgā
Kāpēc vajadzīgs labs kāzu fotogrāfs?

Fotogrāfijas, kā arī gredzeni, ir vienīgais, kas paliks pēc tik diezgan svarīgiem ģimenes svētkiem. Tāpēc labs fotogrāfs ir laba investīcija ģimenes arhīva tapšanā.

Ja ir iespēja, iesaku fotogrāfu aicināt no paša kāzu rīta līdz ballītei. Tas ļaus izveidot foto stāstu ar visas dienas sajūtām un neatkārtojamiem mirkļiem.


kāzu frizūras idejaskāzu kleitalabs kāzu fotogrāfs

Ja viss rit pēc plāna un steigai nav pamata, rīta svaigums ir ideāls brīdis portretam. No rīta jeb līdz ceremonijai var arī droši ieplānot pāra fotosesiju, lai pēc ceremonijas viesiem nav ilgi jāgaida jauno pāri, kas ticiet man ir diezgan garlaicīgi.

красивый портрет невесты

LAIKS DIEVIEM (īstenībā trijiem, jo blakus fotogrāfs)

Kur, kā, cik ilgi? 

Fotosesijas vieta svarīga tik daudz, lai jums būtu foršas sajūtas. Iesaku tālu nebraukt, bet aplūkot, kas ir pa ceļam. Kad zināma ceremonijas un ballītes vieta ar prieku palīdzēšu ar padomu un ieteikumiem.


красивая свадьбаkāzu fotosesijas idejas

Es fotografēju tā, lai Jums ir forši un, lai kāzu fotosesija ir nesamākslota un dabīga. Viss notiek ar vieglu humoru, pazitīvo energiju un iekšējo mīlestību. Es tikai uzdrošinu Jūs būt patiesiem.
līgavas kleitakāzu fotosesija ja līst lietus

Lai fotosesija nebūtu garlaicīga, iesaku izvēlēties lokācijas pirmkārt pēc sajūtām, kur foršāk pavadīt laiku, nevis kur smukāk, kā arī iespējams ieplānot 2-3 dažādas lokācijas (pilsēta/daba, telpas/ārpus utt.), tādā veidā pavadītais laiks būs gan interesants pašiem, gan būs iespējams izveidot foršāku foto stāstu. Jāsaka gan, izvēloties pārāk līdzīgas vietas, var vienkārši sanākt copy/paste ar atšķirīgu fonu. 

kāzu fotosesija vecrīgā kafejnīcā Parunāsim

KĀZU CEREMONIJA

Kāzu dienas scenāriji mēdz būt ļoti dažādi, kāzu ceremonija, kur vien vēlaties. Mūsdienās vairs nav nekādu ierobežojumu. Ja gribat ceremoniju ārpus oficiālām iestādēm, mans ieteikums - organizēt to blakus svinību vietai. Un otrs ieteikums - nemūciet prom no viesiem uzreiz pēc ceremonijas, saglabājiet kopīgu svētku sajūtu ar cilvēkiem, kas atnākuši pie jums. Romantisku pāra fotosesiju var ieplānot gan pirms ceremonijas, gan vakara gaitā tuvāk saulrietam.


kāzu ceremonija pie ūdens, debesu bļodakāzu ceremonija jūras krastā


Pēc ceremonijas īstais laiks veltīt brīdi uzaicinātiem kāzu viesiem. Noteikti jāatvēl pietiekams laiks gan apsveikumiem, gan kopīgu fotogrāfiju izveidošanai.

kāzu viesi grupu fotosvarīgi grupas foto

KĀZU KŪKA

Kāzu kūku agrāk pasniedza tikai pēc mičošanas, taču mūsdienās arvien biežāk to pasniedz pirms kāzu dejas vai arī uzreiz pēc ceremonijas. Un tas manuprāt ir ļoti forši, daudz lielāks baudījums!


kāzu torte свадебный торт

KĀZU VAKARA VADĪTĀJS

Kāzu vakara daļu vislabāk uzticēt pieredzējušam vakara vadītājam, lai ir jautra ballīte un labs humors. Nevajadzētu vakara vadīšanu uzvelt uz vedēju vai draugu pleciem, it īpaši, ja Jums ir daudz kāzu viesu.

Iesaku labi izballēties un mazāk sēdēt pie galdiem!


MŪZIKA

Ja atļauj budžets, iesaku izvēlēties dj+dzīvo mūziku, jo īstās bungas un mākslinieku atdeve ir ļoti labs bonuss un gandrīz vienmēr ballīti paceļ citā līmenī. 

kāzu bankets dejas svinēšana
kazu fotografs atsauksmes rekomendacijas sudzibas

 

Es esmu par reportāžu un neatkarīgi no jūsu kāzu scenāriju centīšos izveidot tieši jūsu kāzu dienas stāstu, kas vēl daudzus gadus pēc notikuma atgādinās jums - cik  forša diena bija.