Faktori labu fotogrāfiju iegūšanai


1) Cilvēku emocionālais stāvoklis, kontakts ar fotogrāfu, vēlme improvizēt, būt patiesiem un neizlikties. Ja būs smuka vieta, bet slikts garastāvoklis, nekas labs neiznāks.

2) Cilvēku izskats. Fotogrāfijas patiks tikai tad, ja Jums patiks savs izskats tajās. Tāpēc ļoti svarīgs - matu sakārtojums, grims, apģērbs, atbilstība videi un laika apstākļiem. Ar ļoti garu kāzu kleitu grūti kustēties un fotogrāfijas iznāk statiskas. Fotosesijai pie dabas nepieciešami ērti apavi. Ļoti labi izskatās vējā plīvojoši mati un kleita.

3) Gaismas apstākļi. Dažādos laika un gaismas apstākļos fotogrāfijas būs ļoti atšķirīgas (rīts, dienas vidus, vakars, saulains, apmācies). Vislabākā ir dabīga gaisma no sāniem - no rīta un vakarā (izņēmums apmākusies diena).

4) Fotosesijas saturs - daži portreti + atmiņu stāsts (mākslinieciskā reportāža). Būs daudz vieglāk un mazāks uztraukums, ja paralēli fotografēšanai Jūs kaut ko darīsiet - samīļosiet viens otru, apēdīsiet gardumu un iedzersiet siltu tēju, vērosiet apkārtni, priecāsieties un izbaudīsiet mirkli. Pieaugušie atšķirībā no bērniem ir pārāk nopietni, grib būt savādāki kā ir, liek maskas, tāpēc fotosesijas laikā būs jāatceras bērnība, priecāties par mazām lietās, smieties tāpat vien utt.

5) Fotosesijas vieta - jebkurā vietā, kur var izdomāt stāstu, var uztaisīt ļoti interesantas fotogrāfijas. Vēlams, lai apkārt nav svešu cilvēku un izpildītos visi iepriekšminētie faktori. Pastāstiet man aptuveno kāzu dienas plānu un maršrutu un mēs kopā varēsim izdomāt dažas piemērotas vietas Jūsu kāzu fotosesijai.